Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

 
Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu
Karabin - kobiety
1 AKIMOWICZ Magdalena 1997 UKS Kaliber Białystok
2 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra
3 BUCZEK Klaudia 1997 KS Społem  Łódź
4 CYBULSKA Marta 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz
5 KOCHAŃSKA Natalia 1996 KS Gwardia Zielona Góra
6 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem  Łódź
7 KOWALCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław
8 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Diana 1997 Dziesiątka Kartuzy Kartuzy
9 NAGAY Agnieszka 1981 KS Społem  Łódź
10 STANKIEWICZ Aneta 1995 WKS Zawisza Bydgoszcz
11 TWARDOSZ Izabella 1996 TKS LOK Tarnów Tarnów
12 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork
Pistolet - kobiety
1 BARSZCZAK Marta 1995 Legia Warszawa Warszawa
2 BARTKÓW-KWIATKOWSKA Beata 1981 STŚ Tychy Tychy
3 BOREK Julita 1995 Dwór Grunwaldzki Poznań
4 BREŚ Klaudia 1994 Zawisza Bydgoszcz Bydgoszcz
5 KOREJWO Agnieszka 1984 WKS Flota Gdynia
6 KRÓL Natalia 1993 Śląsk Wrocław Wrocław
7 MACUR Krystyna 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra
8 MAZUR Wioletta 1997 KBS Pszczyna Pszczyna
9 MUSIELAK Sandra 1997 Agat Złotoryja
10 NOWAK Agata 1996 Świt Starachowice Starachowice
11 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy
12 SZPEK Sławomira 1974 WKS Flota Gdynia
13 TOMALA Joanna 1994 WKS Flota Gdynia
14 WRUK Agata 1997 WKS Flota Gdynia
Strzelba gładkolufowa- kobiety
1 JARMOLIŃSKA Aleksandra 1990 CWKS Legia Warszawa
2 SIERACKA Agnieszka 1989 WKS Śląsk Wrocław
3 SZAMREJ Natalia 1991 WKS Wawel Kraków
Karabin - mężczyźni
1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa
2 BURDA Andrzej 1970 KS LOK Alu-Pro Opole
3 CYGAN Tomasz 1997 TKS LOK Tarnów Tarnów
4 CZAPLA Łukasz 1980 Wawel Kraków
5 JASIECKI Bartosz 1990 WKS Zawisza Bydgoszcz
6 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa
7 KUCZYŃSKI Adam 1995 UKS Kaliber Białystok
8 ŁUKASZYK Rafał 1988 WKS Zawisza Bydgoszcz
9 MAJKA Marcin 1995 KS LOK Tarcza Goleniów
10 MIGAŁA Dawid 1977 WKS Grunwald Poznań
11 PACUK Piotr 1995 UKS Kaliber Białystok
12 PIERKO Mateusz 1997 UKS Kaliber Białystok
13 PORWISIAK Paweł 1997 UKS Kaliber Białystok
14 ROMAŃCZYK Daniel 1985 Agat Złotoryja
15 SKORUPA Bartosz 1982 WKS Zawisza Bydgoszcz
16 WIELGOMAS Szymon 1992 Hamer Kozienice
17 WOJTASIAK Maciej 1995 CWKS Legia Warszawa
Pistolet - mężczyźni
1 DANILUK Piotr 1982 WKS Flota Gdynia Gdynia
2 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 KS Gwardia Z. Góra Zielona Góra
3 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia Gdynia
4 KNAPIK Wojciech 1980 WKS Zawisza Bydgoszcz Bydgoszcz
5 MILIWEK Oskar 1997 WKS Zawisza Bydgoszcz
6 PAŁAMARZ Tomasz 1991 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
7 PIETRZAK Jerzy 1995 WKS Wawel Kraków
8 PODGÓRSKI Radosław 1976 WKS Flota Gdynia Gdynia
9 WAWRZONOWSKI Tomasz 1989 WKS Flota Gdynia Łódź
10 WOJTYNA Szymon 1995 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
Strzelba gładkolufowa - mężczyźni
1 HULTAJSKI Szymon 1995 Grunwald Poznań
2 JAROWICZ Filip 1993 De la Salle Gdańsk
3 KOWALCZYK Piotr 1987 MKS Diana Poznań
4 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław
5 SEWERYN Bartłomiej 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz
6 SZYMKOWIAK Jędrzej 1996 Diana Poznań
7 TRZEBIŃSKI Jakub 1985 CWKS Zawisza Bydgoszcz
8 WERYS Jakub 1991 CWKS Zawisza Bydgoszcz
9 WOJTASIEWICZ Jaromir 1984 WKS Grunwald Poznań
Karabin - juniorki
1 BĄCLER Julita 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra
2 BOBER Wiktoria 2000 TKS LOK Tarnów Tarnów
3 BULMAN Kamila 1999 LOK Lider Amicus Lębork
4 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów
5 FILEK Oliwia 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz
6 FRYMARK Izabela 2000 Dziesiątka Kartuzy Kartuzy
7 GENTKOWSKA Weronika 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
8 GRZYBOWSKA Julia 2000 CWKS Legia Warszawa
9 KOZAKIEWICZ Aleksandra 2000 WKS Śląsk Wrocław
10 KOZŁOWSKA Julia 1999 UKS Kaliber Białystok
11 MAJDANIUK Ewa 2001 UKS Kaliber Białystok
12 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 Dziesiątka Kartuzy Kartuzy
13 MATWIEJUK Zofia 2002 UKS Kaliber Białystok
14 MAZANY Marta 1998 CWZS Zawisza Bydgoszcz
15 MODRZYK Barbara 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra
16 OKUNIEWSKA Julia 1998 LOK Lider Amicus Lębork
17 PALUCHOWSKA Zuzanna 2002 CWKS Legia Warszawa
18 PAWLAK Karolina 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra
19 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław
20 ROGOWSKA Julia 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz
21 STĘPNIAK Kamila 2002 SKSS Dragon Siedlce
22 SZUTKO Aleksandra 2000 UKS Kaliber Białystok
23 ŚMIETAŃSKA Alicja 2002 UKS Kaliber Białystok
24 WĄŻ Olga 1998 TKS LOK Tarnów Tarnów

25

ZAPARUCHA Aleksandra

2000

WKS Śląsk Wrocław
Pistolet - juniorki
1 BAJER Karolina 2002 WKS Flota Gdynia
2 BERDYCH Natalia 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
3 BIJAK Sandra 2000 Gwardia 1924 Sosnowiec
4 BORSUK Dominika 2000 Dwór Grunwaldzki Poznań
5 CHWEDCZUK Julia 1999 SKSS Dragon Siedlce
6 DĄBROWSKA Oliwia 1999 ŚTS Tychy Tychy
7 GŁASZCZ Marcelina 2002 WKS Flota Gdynia
8 JARLACZYŃSKA Hanna 2001 ŚTS Tychy Tychy
9 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
10 KLOSAK Martyna 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
11 KOWALIK Kinga 1998 SKSS Dragon Siedlce
12 LEJK Anna 1999 LOK Lider Amicus Lębork
13 MAZUR Natalia 1999 WKS Śląsk Wrocław
14 PASZEK Weronika 2000 ŚTS Tychy Tychy
15 PIERKO Zuzanna 2002 Tarcza Goleniów
16 STACHURA Maria 2000 ŚTS Tychy Tychy
17 SZEWC Kinga 1998 UKS Kaliber Białystok
18 SZYKOWSKA Daria 2002 ŚTS Tychy Tychy
19 ŚLEZIONA Emilia 2002 KBS Pszczyna Pszczyna
20 WAŚKO Barbara 1999 Promień Bochnia Bochnia
21 WORONOWICZ Marta 2000 WKS Flota Gdynia
Strzelba gładkolufowa - juniorki
1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław
2 SZYMANKIEWICZ Inez 1999 CWKS Legia Warszawa
3 SZWABOWSKA Monika 2001 WKS Śląsk Wrocław
Karabin - juniorzy
1 BONIASZCZUK Stanisław 1999 LOK Lider Amicus Lębork
2 CHOJNOWSKI Rafał 1998 UKS Kaliber Białystok
3 JÓZEFOWICZ Maksym 2002 ZKS Warszawa
4 KNAZIAK Hubert 1998 WKS Śląsk Wrocław
5 KOWALEWICZ Maciej 1999 Gwardia Olsztyn Olsztyn
6 KRUK Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
7 MASŁOWSKI Mikołaj 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra
8 PIĄTEK Michał 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
10 PUKACZ Jakub 2000 Piast Bieruń Bieruń
11 RATAJCZAK Rafał 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
12 SADOWSKI Kacper 2001 Sokół Zduńska Wola
13 SOBIERAJ Krzysztof 2000 WKS Wawel Kraków
14 SUSZCZYŃSKI Aleksander 2002 WKS Śląsk Wrocław
15 SZUSZCZYŃSKI Sebastian 2001 CWKS Legia Warszawa
16 ŚLIWIŃSKI Jakub 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz
17 TOKARZ Paweł 2002 LOK Lider Amicus Lębork
18 WOJDZIAK Sebastian 2002 Gryf Słupski Słupsk
19 WYSOCKI Marcin      
 Pistolet - juniorzy
1 BLADA Wiktor 2002 10 Radomsko Radomsko
2 BUDZIAK Patryk 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
3 FILISTOWICZ Adrian 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
4 GRUSZKA Dominik 1998 Regalica Gryfino
5 ILUKOWICZ Borys 2000 Gwardia 1924 Sosnowiec
6 JURASZ Kacper 1999 UKS Kaliber Białystok
7 KACZMAREK Ignacy 2001 UKS Kaliber Białystok
8 KORCZ Maciej 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
9 MIROŃCZYK Michał 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
10 MITEK Michał 2002 WKS Śląsk Wrocław
11 MORAWSKI Maciej 1998 CWKS Legia Warszawa
12 NASTAJ Łukasz 2002 Gryf Słupski Słupsk
13 PAWLIKOWSKI Aleksander 2000 Grunwald Poznań
14 PIECH Artur 2001 KBS Pszczyna Pszczyna
15 PILSYK Sebastian 1998 Żywiec Moszczenica
16 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki
17 PUGACEWICZ Mateusz 2001 UKS Kaliber Białystok
18 RABCZUK Jakub 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra
19 ROSA Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
20 SAKOWSKI Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
21 SADOWSKI Paweł 2001 UKS Kaliber Białystok
22 STĘPIEŃ Kacper      
23 UJAZDOWSKI Marek 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra
24 WACHOWIAK Miłosz 2001 Lesna Leszno
25 WAGNER Filip 2001 Grunwald Poznań
26 ŻYŁA Remigiusz      
Strzelba gładkolufowa - juniorzy
1 BAKSALARY Kacper 2001 Bock Rawicz
2 BIAŁAS Mateusz 2002 Diana Poznań
3 BŁAŻUTYCZ Jakub 2001 Bock Rawicz
4 BRZEZICHA Wojciech 1998 WKS Śląsk Wrocław
5 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 Bock Rawicz
6 CHARKIEWICZ Remigiusz      
7 CZARNECKI Filip 2001 Diana Poznań
8 GAJERSKI Maciej 1998 WKS Śląsk Wrocław
9 JASKÓLSKI Karol 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
10 JAZYKOV Vołodymir 2002 CWKS Legia Warszawa
11 KOLASIŃSKI Ignacy 2001 Diana Poznań
12 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
13 ŁABAZ Jakub 2001 WKS Śląsk Wrocław
14 ŁAKOMY Mateusz 2002 CWKS Legia Warszawa
15 MURAWSKI Mateusz 2000 CWKS Legia Warszawa
16 OLSZEWSKI Jakub 2002 CWKS Legia Warszawa
17 PINKOWSKI Remigiusz 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
18 ŚWITALSKI Dorian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
 

PZSS na Facebooku