Get Adobe Flash player

6 GP Józefa Zapędzkiego

AMŚ Kuala Lumpur

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

Nazwa klubu

Karabin - kobiety

1

AKIMOWICZ

Magdalena

1997

UKS Kaliber

Białystok

2

BOGACKA

Sylwia

1981

ZKS Gwardia

Zielona Góra

3

BUCZEK

Klaudia

1997

KS Społem 

Łódź

4

CYBULSKA

Marta

1997

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

5

KOCHAŃSKA

Natalia

1996

KS Gwardia

Zielona Góra

6

KOMOROWSKA

Katarzyna

1996

KS Społem 

Łódź

7

KOWALCZYK

Karolina

1983

WKS Śląsk

Wrocław

8

MALOTKA-TRZEBIATOWSKA

Diana

1997

Dziesiątka Kartuzy

Kartuzy

9

NAGAY

Agnieszka

1981

KS Społem 

Łódź

10

STANKIEWICZ

Aneta

1995

WKS Zawisza

Bydgoszcz

11

TWARDOSZ

Izabella

1996

TKS LOK Tarnów

Tarnów

12

WROŃSKA

Paula

1991

LOK Lider Amicus

Lębork

Pistolet - kobiety

1

BARSZCZAK

Marta

1995

Legia Warszawa

Warszawa

2

BARTKÓW-KWIATKOWSKA

Beata

1981

STŚ Tychy

Tychy

3

BOREK

Julita

1995

Dwór Grunwaldzki

Poznań

4

BREŚ

Klaudia

1994

Zawisza Bydgoszcz

Bydgoszcz

5

KOREJWO

Agnieszka

1984

WKS Flota

Gdynia

6

KRÓL

Natalia

1993

Śląsk Wrocław

Wrocław

7

MACUR

Krystyna

1995

ZKS Gwardia

Zielona Góra

8

MAZUR

Wioletta

1997

KBS Pszczyna

Pszczyna

9

MUSIELAK

Sandra

1997

Agat

Złotoryja

10

NOWAK

Agata

1996

Świt Starachowice

Starachowice

11

PAWLUCZEK

Wioletta

1997

ŚTS Tychy

Tychy

12

SZPEK

Sławomira

1974

WKS Flota

Gdynia

13

TOMALA

Joanna

1994

WKS Flota

Gdynia

14

WRUK

Agata

1997

WKS Flota

Gdynia

Strzelba gładkolufowa- kobiety

1

JARMOLIŃSKA

Aleksandra

1990

CWKS Legia

Warszawa

2

SIERACKA

Agnieszka

1989

WKS Śląsk

Wrocław

3

SZAMREJ

Natalia

1991

WKS Wawel

Kraków

Karabin - mężczyźni

1

BARTNIK

Tomasz

1990

CWKS Legia

Warszawa

2

BURDA

Andrzej

1970

KS LOK Alu-Pro

Opole

3

CYGAN

Tomasz

1997

TKS LOK Tarnów

Tarnów

4

CZAPLA

Łukasz

1980

Wawel

Kraków

5

JASIECKI

Bartosz

1990

WKS Zawisza

Bydgoszcz

6

KRASKOWSKI

Robert

1967

CWKS Legia

Warszawa

7

KUCZYŃSKI

Adam

1995

UKS Kaliber

Białystok

8

ŁUKASZYK

Rafał

1988

WKS Zawisza

Bydgoszcz

9

MAJKA

Marcin

1995

KS LOK Tarcza

Goleniów

10

MIGAŁA

Dawid

1977

WKS Grunwald

Poznań

11

PACUK

Piotr

1995

UKS Kaliber

Białystok

12

PIERKO

Mateusz

1997

UKS Kaliber

Białystok

13

PORWISIAK

Paweł

1997

UKS Kaliber

Białystok

14

ROMAŃCZYK

Daniel

1985

Agat

Złotoryja

15

SKORUPA

Bartosz

1982

WKS Zawisza

Bydgoszcz

16

WIELGOMAS

Szymon

1992

Hamer

Kozienice

17

WOJTASIAK

Maciej

1995

CWKS Legia

Warszawa

Pistolet - mężczyźni

1

DANILUK

Piotr

1982

WKS Flota Gdynia

Gdynia

2

DŁUGOSZ

Grzegorz

1995

KS Gwardia Z. Góra

Zielona Góra

3

KLIMEK

Damian

1990

WKS Flota Gdynia

Gdynia

4

KNAPIK

Wojciech

1980

WKS Zawisza Bydgoszcz

Bydgoszcz

5

MILIWEK

Oskar

1997

WKS Zawisza

Bydgoszcz

6

PAŁAMARZ

Tomasz

1991

WKS Śląsk Wrocław

Wrocław

7

PASTUŁA

Tomasz

1997

Galicja LOK

Rzeszów

8

PIETRZAK

Jerzy

1995

WKS Wawel

Kraków

9

PODGÓRSKI

Radosław

1976

WKS Flota Gdynia

Gdynia

10

WAWRZONOWSKI

Tomasz

1989

WKS Flota Gdynia

Łódź

11

WOJTYNA

Szymon

1995

WKS Śląsk Wrocław

Wrocław

Strzelba gładkolufowa - mężczyźni

1

HULTAJSKI

Szymon

1995

Grunwald

Poznań

2

JAROWICZ

Filip

1993

De la Salle

Gdańsk

3

KOWALCZYK

Piotr

1987

MKS Diana

Poznań

4

PASIERBSKI

Tomasz

1995

WKS Śląsk

Wrocław

5

SEWERYN

Bartłomiej

1997

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

6

SZYMKOWIAK

Jędrzej

1996

Diana

Poznań

7

TRZEBIŃSKI

Jakub

1985

CWKS Zawisza

Bydgoszcz

8

WERYS

Jakub

1991

CWKS Zawisza

Bydgoszcz

9

WOJTASIEWICZ

Jaromir

1984

WKS Grunwald

Poznań

Karabin - juniorki

1

BĄCLER

Julita

2000

ZKS Gwardia

Zielona Góra

2

BOBER

Wiktoria

2000

TKS LOK Tarnów

Tarnów

3

BULMAN

Kamila

1999

LOK Lider Amicus

Lębork

4

BYKOWSKA

Weronika

1999

TKS LOK Tarnów

Tarnów

5

FILEK

Oliwia

2002

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

6

FRYMARK

Izabela

2000

Dziesiątka Kartuzy

Kartuzy

7

GENTKOWSKA

Weronika

2000

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

8

GRZYBOWSKA

Julia

2000

CWKS Legia

Warszawa

9

KOZAKIEWICZ

Aleksandra

2000

WKS Śląsk

Wrocław

10

KOZŁOWSKA

Julia

1999

UKS Kaliber

Białystok

11

MAJDANIUK

Ewa

2001

UKS Kaliber

Białystok

12

MALOTKA-TRZEBIATOWSKA

Magdalena

2002

Dziesiątka Kartuzy

Kartuzy

13

MATWIEJUK

Zofia

2002

UKS Kaliber

Białystok

14

MAZANY

Marta

1998

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

15

MODRZYK

Barbara

2000

ZKS Gwardia

Zielona Góra

16

OKUNIEWSKA

Julia

1998

LOK Lider Amicus

Lębork

17

PALUCHOWSKA

Zuzanna

2002

CWKS Legia

Warszawa

18

PAWLAK

Karolina

1999

ZKS Gwardia

Zielona Góra

19

PIOTROWSKA

Julia

2001

WKS Śląsk

Wrocław

20

ROGOWSKA

Julia

2002

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

21

STĘPNIAK

Kamila

2002

SKSS Dragon

Siedlce

22

SZUTKO

Aleksandra

2000

UKS Kaliber

Białystok

23

ŚMIETAŃSKA

Alicja

2002

UKS Kaliber

Białystok

24

WĄŻ

Olga

1998

TKS LOK Tarnów

Tarnów

25

ZAPARUCHA

Aleksandra

2000

WKS Śląsk

Wrocław

Pistolet - juniorki

1

BAJER

Karolina

2002

WKS Flota

Gdynia

2

BERDYCH

Natalia

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

3

BIJAK

Sandra

2000

Gwardia 1924

Sosnowiec

4

BORSUK

Dominika

2000

Dwór Grunwaldzki

Poznań

5

CHWEDCZUK

Julia

1999

SKSS Dragon

Siedlce

6

DĄBROWSKA

Oliwia

1999

ŚTS Tychy

Tychy

7

GŁASZCZ

Marcelina

2002

WKS Flota

Gdynia

8

JARLACZYŃSKA

Hanna

2001

ŚTS Tychy

Tychy

9

JAROSIŃSKA

Maja

2001

ZKS Gwardia

Zielona Góra

10

KLOSAK

Martyna

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

11

KOWALIK

Kinga

1998

SKSS Dragon

Siedlce

12

LEJK

Anna

1999

LOK Lider Amicus

Lębork

13

MAZUR

Natalia

1999

WKS Śląsk

Wrocław

14

PASZEK

Weronika

2000

ŚTS Tychy

Tychy

15

PIERKO

Zuzanna

2002

Tarcza

Goleniów

16

STACHURA

Maria

2000

ŚTS Tychy

Tychy

17

SZEWC

Kinga

1998

UKS Kaliber

Białystok

18

SZYKOWSKA

Daria

2002

ŚTS Tychy

Tychy

19

ŚLEZIONA

Emilia

2002

KBS Pszczyna

Pszczyna

20

WAŚKO

Barbara

1999

Promień Bochnia

Bochnia

21

WORONOWICZ

Marta

2000

WKS Flota

Gdynia

Strzelba gładkolufowa - juniorki

1

BERNAL

Sandra

1999

WKS Ślask

Wrocław

2

SZYMANKIEWICZ

Inez

1999

CWKS Legia

Warszawa

3

SZWABOWSKA

Monika

2001

WKS Śląsk

Wrocław

Karabin - juniorzy

1

BONIASZCZUK

Stanisław

1999

LOK Lider Amicus

Lębork

2

CHOJNOWSKI

Rafał

1998

UKS Kaliber

Białystok

3

JÓZEFOWICZ

Maksym

2002

ZKS

Warszawa

4

KNAZIAK

Hubert

1998

WKS Śląsk

Wrocław

5

KOWALEWICZ

Maciej

1999

Gwardia Olsztyn

Olsztyn

6

KRUK

Jakub

2001

ZKS Gwardia

Zielona Góra

7

MASŁOWSKI

Mikołaj

2000

ZKS Gwardia

Zielona Góra

8

PIĄTEK

Michał

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

9

POKOROWSKI

Sebastian

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

10

PUKACZ

Jakub

2000

Piast Bieruń

Bieruń

11

RATAJCZAK

Rafał

2001

ZKS Gwardia

Zielona Góra

12

SADOWSKI

Kacper

2001

Sokół

Zduńska Wola

13

SOBIERAJ

Krzysztof

2000

WKS Wawel

Kraków

14

SUSZCZYŃSKI

Aleksander

2002

WKS Śląsk

Wrocław

15

SZRAMKA

Jakub

1999

WKS Flota

Gdynia

16

SZUSZCZYŃSKI

Sebastian

2001

CWKS Legia

Warszawa

17

ŚLIWIŃSKI

Jakub

2002

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

18

TOKARZ

Paweł

2002

LOK Lider Amicus

Lębork

19

WOJDZIAK

Sebastian

2002

Gryf Słupski

Słupsk

 Pistolet - juniorzy

1

BLADA

Wiktor

2002

10 Radomsko

Radomsko

2

BUDZIAK

Patryk

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

3

FILISTOWICZ

Adrian

1998

ZKS Gwardia

Zielona Góra

4

GRUSZKA

Dominik

1998

Regalica

Gryfino

5

ILUKOWICZ

Borys

2000

Gwardia 1924

Sosnowiec

6

JURASZ

Kacper

1999

UKS Kaliber

Białystok

7

KACZMAREK

Ignacy

2001

UKS Kaliber

Białystok

8

KORCZ

Maciej

1998

ZKS Gwardia

Zielona Góra

9

MARCINIAK

Mikołaj

1998

KS LOK Alu-Pro

Opole

10

MIROŃCZYK

Michał

2001

ZKS Gwardia

Zielona Góra

11

MITEK

Michał

2002

WKS Śląsk

Wrocław

12

MORAWSKI

Maciej

1998

CWKS Legia

Warszawa

13

NASTAJ

Łukasz

2002

Gryf Słupski

Słupsk

14

PAWLIKOWSKI

Aleksander

2000

Grunwald

Poznań

15

PIECH

Artur

2001

KBS Pszczyna

Pszczyna

16

PILSYK

Sebastian

1998

Żywiec

Moszczenica

17

PIWOWARSKI

Tomasz

2001

OSiR

Koluszki

18

PUGACEWICZ

Mateusz

2001

UKS Kaliber

Białystok

19

RABCZUK

Jakub

1999

ZKS Gwardia

Zielona Góra

20

ROSA

Jakub

2001

ZKS Gwardia

Zielona Góra

21

SAKOWSKI

Patryk

1998

ZKS Gwardia

Zielona Góra

22

SADOWSKI

Paweł

2001

UKS Kaliber

Białystok

23

UJAZDOWSKI

Marek

2000

ZKS Gwardia

Zielona Góra

24

WACHOWIAK

Miłosz

2001

Lesna

Leszno

25

WAGNER

Filip

2001

Grunwald

Poznań

Strzelba gładkolufowa - juniorzy

1

BAKSALARY

Kacper

2001

Bock

Rawicz

2

BIAŁAS

Mateusz

2002

Diana

Poznań

3

BŁAŻUTYCZ

Jakub

2001

Bock

Rawicz

4

BRZEZICHA

Wojciech

1998

WKS Śląsk

Wrocław

5

BUNIOWSKI

Krzysztof

2001

Bock

Rawicz

6

CZARNECKI

Filip

2001

Diana

Poznań

7

GAJERSKI

Maciej

1998

WKS Śląsk

Wrocław

8

JASKÓLSKI

Karol

2000

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

9

JAZYKOV

Vołodymir

2002

CWKS Legia

Warszawa

10

KOLASIŃSKI

Ignacy

2001

Diana

Poznań

11

KWIECIŃSKI

Wiktor

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

12

ŁABAZ

Jakub

2001

WKS Śląsk

Wrocław

13

ŁAKOMY

Mateusz

2002

CWKS Legia

Warszawa

14

MURAWSKI

Mateusz

2000

CWKS Legia

Warszawa

15

OLSZEWSKI

Jakub

2002

CWKS Legia

Warszawa

16

PINKOWSKI

Remigiusz

2000

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

17

ŚWITALSKI

Dorian

2001

CWZS Zawisza

Bydgoszcz

18

WITKA

Michał

2001

WKS Śląsk

Wrocław

 

PZSS na Facebooku