Get Adobe Flash player

FOOM 2018

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Eliminacje do FOOM - I strefa (KPM, POM, WM, ZPM)
Miejsce: Ustka

Termin: czwartek, 21.06.2018 - niedziela, 24.06.2018
Delegat techniczny: Henryk Stranc s.kl.P - Kołobrzeg
Kategoria: Zawody PZSS i międzynarodowe - dt. na koszt PZSS

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet, strzelba

Kategoria wiekowa: młodziczki, młodzicy

Organizator: Pomorski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Gdyński Klub Strzelecki "Flota", e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik zawodów:Jacek Dagil, tel. +48 601 641 395,  



Eliminacje do FOOM - I strefa (KPM, POM, WM, ZPM)

21-24.06.2018, Ustka

Regulamin

Organizator:

  • Pomorski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Gdyński Klub Strzelecki "Flota"

Kierownik zawodów:

  • Jacek Dagil tel.   +48 601 641 395 

Miejsca:

  • Ustka-Lędowo,

Strzelnica

  • CSMW 50m + 25m, Strzelnica 10m Ustka ul.Darłowska - SP 1

Termin:

  • 22.06.2018, Piątek - 24.06.2018 Niedziela

Rodzaje strzelań:

  • karabin, pistolet

Kategoria wiekowa:

  • juniorzy młodsi, juniorki młodsze

 Zgłoszenia do zawodów

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
  • termin zgłoszeń do 10.06.2018r.

Klasyfikacja:

  • Podczas zawodów prowadzi się klasyfikację indywidualną

Uczestnictwo:

  • W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający ważną licencję PZSS

Koszty uczestnictwa:

  • Startowe zgodnie ze stawkami PZSS           
  • Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie.

Inne:

  • Zawody rozgrywane na tarczach elektronicznych SIUS ASCOR

Zawody dofinansowane  przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 

Program zawodów 

2018-06-22, piątek

 
  Do 19.00 Przyjazd ekip
20:00 Odprawa techniczna, (strzelnica)
2018-06-23, sobota

50 m
8.45 9.00-11.15 Karabin sportowy 3x30 juniorzy młodsi
11.45  12.00-14.15 Karabin sportowy 3x30 juniorki młodsze
2018-06-23, sobota

25 m
8.50 9.00-10.00 Pistolet szybkostrzelny 2x30 juniorzy młodsi I połowa
10.20 10.30- 11.15 Pistolet sportowy 30+30 juniorki młodsze (część dokładna)
14.50 15.00-16.00 Pistolet szybkostrzelny 2x30 juniorzy młodsi II połowa
16.20 16.30-17.15 Pistolet sportowy 30+30 juniorki młodsze (część szybka)
2018-06-24, niedziela

10 m
9.00 9.15-10.15 Pistolet pneumatyczny 50 juniorzy młodsi + juniorki młodsze
10.45 11.00-12.00 Karabin pneumatyczny 50 juniorzy młodsi + juniorki młodsze
13.00   Dekoracja
    Komunikat klasyfikacyjny

PZSS na Facebooku