Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Mistrzostwa Świata
Miejsce: Granada (ESP)

Termin: sobota, 06.09.2014 - sobota, 20.09.2014
Delegat techniczny:
Kategoria: Zawody międzynarodowe
Zawody: międzynarodowe

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety



 Mistrzostwa Świata 
w strzelectwie sportowym
6-20.09.2014, Granada
logo me granada1

 

Program zawodów

 

8.09.2014, poniedziałek

10m

09:00-10:15

Karabin pneumatyczny mężczyźni - zmiana 1

50m

09:00-10:30

Pistolet dowolny – mężczyźni – eliminacje 1

Trap

09:30-17:30

Trap – juniorzy – dzień 1

 

09:30-17:30

Trap – mężczyźni – dzień 1

10m

11:00-12:15

Karabin pneumatyczny mężczyźni - zmiana 2

50m

11:15-12:45

Pistolet dowolny – mężczyźni – eliminacje 2

10m

13:30

Finał – karabin pneumatyczny - mężczyźni

9.09.2014, wtorek

50m

09:00-10:30

Pistol dowolny – juniorzy

 

09:00-12:15

Ruchoma tarcza 30+30 – juniorzy, przebiegi wolne

 

09:00-12:15

Ruchoma tarcza – 30+30 – mężczyźni, przebiegi wolne

25m

09:00-16:30

Pistolet sportowy – juniorki, strzelania dokładne

 

09:00-16:30

Pistolet sportowy – kobiety, strzelania dokładne

Trap

09:00-17:30

Trap – mężczyźni – dzień 2

 

09:00-17:30

Trap – juniorzy – dzień 2

50m

11:15-12:45

Pistolet dowolny - mężczyźni

 

12:00

Finał – pistolet dowolny - juniorzy

10m

12:00-12:50

Karabin pneumatyczny – kobiety – zmiana 1

 

13:45-14:35

Karabin pneumatyczny – kobiety – zmiana 2

50m

14:00

Finał – pistolet dowolny - mężczyźni

10m

16:00

Finał – karabin pneumatyczny - kobiety

10.09.2014, środa

50m

09:00-09:50

Karabin dowolny 60 strz. leżąc – mężczyźni – eliminacje 1

25m

09:00-12:00

Pistolet sportowy – kobiety – strzelania szybkie

50m

09:00-12:15

Ruchoma tarcza 30+30 – mężczyźni, przebiegi szybkie

 

09:00-12:15

Ruchoma tarcza 30+30 – juniorzy, przebiegi szybkie

25m

09:00-14:00

Pistolet sportowy – juniorki – strzelania szybkie

Trap

09:30-13:30

Trap – juniorzy – dzień 3

 

09:30-13:30

Trap – mężczyźni – dzień 3

50m

10:35-11:25

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni - eliminacje 2

 

12:10-13:00

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni - eliminacje 3

25m

13:30

Finał – pistolet sportowy - kobiety

 

15:00

Finał – pistolet sportowy - juniorki

Trap

16:00

Finał – Trap – mężczyźni

 

17:15

Finał – Trap – juniorzy

11.09.2014, czwartek

50m

09:00-09:50

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni

10m

09:00-10:15

Pistolet pneumatyczny – mężczyźni – zmiana 1

50m

09:00-11:45

Ruchoma tarcza Mix – mężczyźni 1/2

 

09:00-11:45

Ruchoma tarcza – Mix – juniorzy 1/2

 

10:30-12:15

Karabin sportowy 3x20 – kobiety – eliminacje 1

10m

11:00-12:15

Pistolet pneumatyczny – mężczyźni – zmiana 1

50m

11:30

Finał – karabin 60 strz. leżąc - mężczyźni

 

12:15-15:00

Ruchoma tarcza Mix – mężczyźni 2/2

 

12:15-15:00

Ruchoma tarcza Mix – juniorzy 2/2

10m

13:00-14:15

Pistolet pneumatyczny - juniorzy

50m

13:00-14:45

Karabin sportowy 3x20 – kobiety – eliminacje 2

10m

13:30

Finał – pistolet pneumatyczny – mężczyźni

 

15:30

Finał – pistolet pneumatyczny - juniorzy

12.09.2014, piątek

Trap

08:30-15:20

Trap – juniorki

10m

09:00-09:50

Pistolet pneumatyczny – kobiety – zmiana 1

50m

09:00-10:45

Karabin sportowy 3x20 - kobiety

Trap

09:30-17:00

Trap - kobiety

10m

10:35-11:25

Pistolet pneumatyczny – kobiety – zmiana 2

50m

11:30-14:15

Karabin dowolny 3x40 – mężczyźni – eliminiancje 1

 

12:00

Finał – karabin sportowy 3x20 - kobiety

10m

12:10-13:00

Pistolet pneumatyczny - juniorki

 

14:00

Finał – pistolet pneumatyczny - kobiety

50m

15:00-17:45

Karabin dowolny 3x40 – mężczyźni – eliminacje 2

10m

15:30

Finał – pistolet pneumatyczny - juniorki

Trap

17:45

Finał – Trap – kobiety

 

19:00

Finał – Trap – juniorki

13.09.2014, sobota

50m

09:00-11:45

Karabin dowolny 3x40 – mężczyźni

25m

09:00-16:00

Pistolet szybkostrzelny – juniorzy 1/2

 

09:00-16:00

Pistolet szybkostrzelny – mężczyźni 1/2

50m

13:00

Finał – karabin dowolny 3x40 - mężczyźni

14.09.2014, niedziela

10m

09:00-09:50

Karabin pneumatyczny – juniorki – zmiana 1

50m

09:00-09:50

Karabin sportowy 60 strz. leżąc – kobiety – eliminacje 1

300m

09:00-10:00

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni - eliminacje 1

10m

09:00-12:20

Ruchoma tarcza 40Mix – juniorki 1/2

 

09:00-12:20

Ruchoma tarcza 40Mix – kobiety 1/2

 

09:00-12:20

Ruchoma tarcza 40Mix – juniorzy 1/2

 

09:00-12:20

Ruchoma tarcza 40Mix – mężczyźni 1/2

25m

09:00-14:00

Pistolet szybkostrzelny – mężczyźni 2/2

DT

09:00-15:00

Double Trap – juniorzy

25m

09:00-16:00

Pistolet szybkostrzelny – juniorzy 2/2

DT

09:15-16:15

Double Trap – mężczyźni

 

10:00-14:30

Double Trap – kobiety

10m

10:35-11:25

Karabin pneumatyczny – juniorki – zmiana 2

50m

10:35-11:25

Karabin sportowy 60 strz. leżąc – kobiety – eliminacje 2

300m

10:45-11:45

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni - eliminacje 2

10m

12:15-13:30

Karabin pneumatyczny – juniorzy – zmiana 1

10m

12:30

Finał – karabin pneumatyczny - juniorki

300m

12:30-13:30

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni - eliminacje 3

10m

13:00-16:20

Ruchoma tarcza 40Mix – juniorki 2/2

 

13:00-16:20

Ruchoma tarcza 40Mix – mężczyźni 2/2

 

13:00-16:20

Ruchoma tarcza 40Mix – juniorzy – 2/2

 

13:00-16:20

Ruchoma tarcza 40Mix – kobiety 2/2

 

14:15-15:30

Karabin pneumatyczny – juniorzy – zmiana 2

25m

15:00

Finał – pistolet szybkostrzelny – mężczyźni

DT

17:45

Finał Double Trap - mężczyźni

 

19:00

Finał Double Trap – juniorzy

15.09.2014, poniedziałek

Skeet

08:45-15:45

Skeet – juniorki

50m

09:00-09:50

Karabin sportowy 60 strz. leżąc - kobiety

300m

09:00-10:00

Karabin 60 strz. leżąc – mężczyźni

Skeet

09:20-17:30

Skeet – kobiety

10m

10:30

Finał – karabin pneumatyczny - juniorzy

50m

10:40-11:30

Karabin sportowy 60 strz. leżąc - juniorki

25m

12:30

Finał – pistolet szybkostrzelny – juniorzy

Skeet

18:00

Finał Skeet – kobiety

 

19:15

Finał Skeet – juniorki

16.09.2014, wtorek

50m

09:00-09:50

Karabin dowolny 60 strz. leżąc - juniorzy

25m

09:00-11:45

Pistolet standardowy - mężczyźni

10m

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 20+20 – juniorki, przebiegi wolne

 

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 20+20 – kobiety, przebiegi wolne

 

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 30+30 – juniorzy, przebiegi wolne

 

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 30+30 – mężczyźni, przebiegi wolne

300m

10:15-12:15

Karabin standardowy – mężczyźni – elininacje 1

50m

11:00

Finał – karabin dowolny 60 strz. leżac - juniorzy

25m

12:15-13:30

Pistolet standardowy - juniorzy

300m

13:00-15:00

Karabin standardowy – mężczyźni – eliminacje 2

 

15:45-16:45

Karabin 60 strz. leżąc – kobiety – eliminacje 1

 

17:30-18:30

Karabin 60 strz. leżac – kobiety – eliminacje 2

17.09.2014, środa

300m

09:00-11:00

Karabin standard - mężczyźni

10m

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 20+20 – kobiety, przebiegi szybkie

 

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 30+30 – juniorzy- przebiegi szybkie

 

09:00-13:00

Ruchoma tarcza 30+30 – mężczyźni, przebiegi szybkie

 

09:00-13:00

Ruchoma trcza 20+20 – juniorki, przebiegi szybkie

Skeet

09:30-19:15

Skeet – mężczyźni – dzień 1

 

09:30-19:15

Skeet – mężczyźni – dzień 1

300m

12:00-13:00

Karabin 60 strz. leżąc - kobiety

10m

14:30

Mecz finałowy – ruchoma tarcza 20+20 - kobiety

 

15:10

Mecz finałowy – ruchoma tarcza 20+20 - juniorki

 

15:50

Mecz finałowy – ruchoma tarcza 30+30 – mężczyźni

 

16:30

Mecz fnałowy – ruchoma tarcza 30+30 – juniotzy

18.09.2014, czwartek

50m

09:00-10:45

Karabin sportowy 3x20 - juniorki

25m

09:00-12:00

Pistolet centralnego zapłonu – mężczyźni, strzelania dokładne

Skeet

09:30-19:15

Skeet –mężczyźni – dzień 2

 

09:30-19:15

Skeet – juniorzy – dzień 2

50m

12:00

Finał – karabin sportowy 3x20 –juniorki

300m

12:15-15:15

Karabin 3x40 – mężczyźni – eliminacje 1

25m

12:30-13:45

Pistolet sportowy – juniorzy, strzelania dokładne

300m

16:00-19:00

Karabin 3x40 – mężczyźni – eliminacje 2

19.09.2014, piątek

25m

09:00-11:00

Pistolet centralnego zapłonu - szybkie

50m

09:00-11:45

Karabin dowolny 3x40 – juniorzy

300m

09:00-12:00

Karabin 3x40 - mężczyźni

Skeet

09:30-14:45

Skeet – mężczyźni – dzień 3

 

09:30-14:45

Skeet – juniorzy – dzień 3

25m

11:30-12:15

Pistolet sportowy – juniorzy, strzelania szybkie

300m

12:45-14:45

Karabin 3x20 - kobiety

50m

13:00

Finał – karabin dowolny 3x40 – juniorzy

Skeet

16:00

Finał Skeet - mężczyźni

 

17:15

Finał Skeet – juniorzy

 

19:45

Ceremonia zamknięcia

PZSS na Facebooku