Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: II Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego
Miejsce: Zielona Góra

Termin: sobota, 22.03.2014 - niedziela, 23.03.2014
Delegat techniczny:
Kategoria: Zawody regionalne - dt. na koszt organizatora
Zawody: regionalne PZSS

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet

Kategoria wiekowa: juniorzy młodsi, juniorki młodsze, młodzicy, młodziczki



Puchar Prezesa LZSS
z broni pneumatycznej
Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego
22-23.03.2014 r., Zielona Góra

Regulamin i program zawodów

I. Cel Zawodów:

  • popularyzacja i promocja strzelectwa sportowego w Polsce
  • umożliwienie sportowej rywalizacji najmłodszym zawodnikom
  • pokazanie osiągnięć i poziomu sportowego naszych zawodników
  • wyłonienie najlepszych zawodników w kat. młodzików i juniorów młodszych
  • umożliwienie zdobycia klas sportowych
  • przygotowanie juniorów młodszych do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • przygotowanie młodzików do startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Mistrzostwach Polski Młodzików
  • Upamiętnienie pamięci Ireneusza Jagodzińskiego – Wybitnego zawodnika Ziemi Lubuskiej Srebrnego Medalisty Zawodów Przyjaźni Moskwa 1984r.

II. Termin, miejsce i organizator zawodów:

  • Zawody przeprowadzone zostaną: strzelanie pneumatyczne – na strzelnicy pneumatycznej ZKS „Gwardia” w Zielonej Górze
  • Organizator: Lubuski Związek Strzelectwa Sportowego oraz ZKS Gwardia w Zielonej Górze Ul. Strzelecka 22

III. Program zawodów:

  • Konkurencje: Młodziczki Kpn 30;
  • Młodzicy Kpn 30; Młodzicy Ppn-30;
  • Młodziczki Ppn -30 Juniorki mł. Kpn-40 Juniorki mł. Ppn 40;
    Juniorzy mł. Kpn 40;
    Juniorzy mł. Ppn 40;
    Kobiety Kpn 40;
    Kobiety Ppn 40;
    Mężczyźni Kpn 40;
    Mężczyźni Ppn 40;
    Finał – Kpn;
    Finał – Ppn;
    Konkurencje rozegrane zostaną zgodnie z przepisami ISSF, LZSS.

 

Program zawodów

22.03.2014, sobota

8.30

przyjazd uczestników Strzelnica pneumatyczna ZKS Gwardia w Zielonej Górze, ul. Strzelecka 22,

8.40

konferencja techniczna, weryfikacja zgłoszeń

9.00-14.00

konkurencje pneumatyczne I start,

14.30

Finał Kpn;

15.00

Finał Ppn;

23.03.2014, niedziela

8.00-14.00

konkurencje pneumatyczne start II

14.00

Uroczyste zakończenie.

 

IV. Uczestnictwo:

  • W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy ze wszystkich klubów i sekcji strzeleckich z Polski i zagranicy, którzy posiadają aktualną licencję zawodnika,
  • Zgłoszenia przyjmowane są tylko pisemnie e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 15 marca 2014.

V. Klasyfikacja

  • Konkurencje: Młodziczki Kpn 30;
  • Młodzicy Kpn 30; Młodzicy Ppn-30;
  • Młodziczki Ppn 30; Juniorki mł. Kpn-40 Juniorki mł. Ppn 40;
    Juniorzy mł. Kpn 40;
    Juniorzy mł. Ppn 40;
    Kobiety Kpn 40;
    Kobiety Ppn 40;
    Mężczyźni Kpn 40;
    Mężczyźni Ppn 40;
    Open Finał – Kpn;
    Open Finał – Ppn;

VI . Nagrody:

  • za zajęcie I - III miejsca w konkurencji: 1-12, medal i dyplom;
  • W finale Kpn - za 3 pierwsze miejsca puchar i dyplom;
  • W finale Ppn - za 3 pierwsze miejsca puchar i dyplom;

VII. Ubiór i broń uczestników:

  • Podczas rozgrywania konkurencji obowiązuje ubiór strzelecki;
  • Uczestniczy startują z własną bronią;

VIII. Sędziowie:

  • Obsadę Sędziowska – zabezpiecza LZSS i ZKS Gwardia.

IX . Startowe

  • 20 złotych od konkurencji,

X. Obserwator techniczny

  • Klub pokrywa koszt: delegacji, hotel, oraz ryczałt obowiązujący w PZSS.

XI. Zakwaterowanie i wyżywienie

  • Zakwaterowanie i wyżywienie Kluby załatwiają we własnym zakresie. Jest możliwość zamówienia wyżywienia przy strzelnicy.
  • Poniżej wykaz hoteli i internatów, w których można załatwić miejsca noclegowe.
    1. „Pod Dębem” (przy strzelnicy) – 68 327 06 49
    2. „Leśny” – 68 325 36 36
    3. „Wynajem pokoi” Jędrzychów B. Szymańska - 68 320 40 50
    4. „Mini Hotel” Chynów ul. Truskawkowa 1A – 68 324 98 40, 606 586 302
    5. Bursa Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Botaniczna 60, 65 – 392 Zielona Góra tel. 68 329 97 21,
    6. „Śródmiejski” ul. Żeromskiego 23, Zielona Góra tel. 68 415 24 15,Fax: 68 325 44 71

XII. Sprawy różne

  • Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie zawodów w zależności od ilości zgłoszeń.
  • Ostateczne decyzje we wszystkich kwestiach nie ujętych niniejszym regulaminem podejmuje Organizator.
  • Listy startowe do każdej konkurencji będą opublikowane 18 marca 2014 na stronie internetowej ZKS „Gwardia” http://www.gwardia.zgora.com.pl/
  • Dodatkowe informacje – Roman Kędra 604 884 835

PZSS na Facebooku