Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża
Miejsce: Ustka

Termin: czwartek, 29.04.2010 - niedziela, 02.05.2010
Delegat techniczny: Antoni Kamiński s. kl M (Łódź)
Kategoria: Zawody międzynarodowe

Zawody: międzynarodowe

Rodzaje strzelań: pistolet, karabin

Kategoria wiekowa: kobiety, mężczyźni, juniorzy, juniorki


 

Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża
w strzelectwie sportowym
Ustka 29.04-02.05.2010 r.
Organizator: sekcja strzelecka WKS Flota Gdynia

flota_gdynia 

 
 Program zawodów
 

29.04.2010, czwartek

 

- przyjazd ekip

- weryfikacja startujących do godziny 20.00 na strzelnicy 50m

30.04.2010, piątek 

50m

9.00-11.15

pdw 60 mężczyzn

 

ksp 3x20 kobiet

 

ksp 3x20 juniorki

12.00-14.15

ksp 3x20 juniorki młodsze

14.45-17.00

ksp 3x20 juniorów młodszych

25m

9.00/12.00

ps 30+30 juniorów

10.30/13.00

ps 30+30 juniorów

10m

10.00-11.45

kpn 60 mężczyzn

 

kpn 60 juniorów

12.00-13.15

ppn 40 kobiet

 

ppn 40 juniorek

13.30-14.45

ppn 40 juniorek młodszych

01.05.2010, sobota

50m

9.00-12.20

kdw 3x40 mężczyzn,juniorów

13.30-14.45

ksp 60l kobiet/juniorek

15.00-16.15

ksp 60l juniorek młodszych

25m

8.00/13.00

ps 30+30 kobiet

9.00/14.00

ps 30+30juniorek

10.15/15.00

ps 30+30 juniorek młodszych

11.30/16.00

ps 30+30 juniorek młodszych

17.00

psz 2x30-1 połówka

17.30

psz 2x30-1 połówka

18.00

psz 2x30-1 połówka

10m

9.00-10.45

ppn 60 mężczyzn

11.00-12.45

ppn 60 juniorów

13.00-14.15

ppn 40 juniorów młodszych

14.30-15.45

kpn 40 juniorów młodszych

19.00

dekoracja za dwa dni zawodów

02.05.2010, niedziela

50m

8.00-9.45

pdw 60 juniorów

 

pdw 40 juniorów młodszych

10.30-11.45

kdw 60l mężczyzn

 

kdw 60l juniorów

12.15-13.30

ksp 60l juniorów młodszych

25m

10.00

psz 2x30-2 połówka

10.30

psz 2x30-2 połówka

11.00

psz 2x30-2 połówka

10m

9.00-10.15

kpn 40 kobiet

 

kpn 40 juniorek

10.30-11.45

kpn 40 juniorek młodszych

12.00-13.15

kpn 40 juniorek młodszych

15.00

dekoracja i zakończenie zawodów

 Komunikat końcowy

Zgłoszenia

do 14.04.2010

Adres:

WKS Flota Gdynia, ul. J. Śmidowicza 73, 81-127 Gdynia, tel/fax (+4858) 626 24 92, (+4858) 626 69 49, e-mail: , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakwaterowanie
i wyżywienie:

pensjonaty w Lędźwie, możliwość rezerwacji przez Pana Adama Kaletę, tel. 601052888

Startowe:

zgodnie z ustaleniami PZSS

Uwagi:

w zależności od ilości zgłoszeń program może ulec zmianie

PZSS na Facebooku