Delegat techniczny:  Adam Morawski s.kl.P - Łomianki
Termin: 27.05.2017
Zawody: regionalne

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet, rzutki

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety

Organizator: Stowarzyszenie Bractwo Strzeleckie „Salwa” Wołomin, 05-200 Wołomin ul. Korsaka 4, www.salwa.pl, e-mail: salwa@salwa.pl

Kierownik zawodów: Perkowski Paweł, tel. 602 624 320, e-mail: p.perkowski@op.pl; salwa@salwa.pl

XI Międzynarodowy Wielobój Strzelecki o Puchar Ministra Obrony Narodowej, Prezesa BS Salwa

3. Termin i miejsce zawodów

• 27 maja 2017 r. godzina 07.15 Strzelnice Wojskowe I Brygady Pancernej w Wesołej.

• 26.05 (piątek)
    • 18.00 przyjazd uczestników i rejestracja.
    • 20.00 kolacja.
    • 21.00 czas wolny.
  • 27.05 (sobota).
    • 6.00 śniadanie dla zakwaterowanych zawodników.
    • 7.15 uroczyste otwarcie zawodów i odprawa.
    • 8.00 rozpoczęcie konkurencji.
    • 14.00 obiad.
    • 18.00 zakończenie konkurencji strzeleckich.
    • 20.00 uroczyste zakończenie zawodów, wręczenie nagród.
    • 21.00 uroczysta kolacja.
  • 28.05 (niedziela)
    • 8.00 śniadanie.
    • 9.00 wyjazd zawodników
  • Komunikat klasyfikacyjny

6. Konkurencje:

• Karabin centralnego zapłonu AK  – zawodnik oddaje 13 strzałów z odległości 100m do tarczy 23p, pozycja leżąc (ocenie podlega 10 najlepszych przestrzelin), czas 5 minut.
  • Karabin centralnego zapłonu AK GN – zawodnik oddaje 10 strzałów z odległości 50m do 10 celów aktywnych (gong), pozycja stojąc, konkurencja dynamiczna.
  • Karabin centralnego zapłonu Mosin – zawodnik oddaje 7 strzałów na odległość 100 m do tarczy 23p, pozycja leżąc (ocenie podlega 5 najlepszych przestrzelin), czas 5 minut.
  • Pistolet centralnego zapłonu P-83 – zawodnik oddaje 13 strzałów z odległości 25m, do tarczy 23p. Ocenie podlega 10 najlepszych przestrzelin, czas 5 minut.
  • Pistolet centralnego zapłonu CZ P-09 – zawodnik oddaje 13 strzałów z odległości 25m, do tarczy TS-4. Ocenie podlega 10 najlepszych przestrzelin, czas 5 minut.
  • Pistolet centralnego zapłonu BRS – zawodnik oddaje 13 strzałów stojąc na odległość 25 m do tarczy TS-4. Ocenie podlega 10 najlepszych przestrzelin, czas 5 minut.
  • Karabin bocznego zapłonu HK 416 – zawodnik oddaje 22 strzały do tarczy specjalnej, pozycja stojąc z odległości 25m. Ocenie podlega 20 najlepszych przestrzelin, czas 5 minut.
  • Strzelba gładkolufowa – zawodnik oddaje 5 strzałów do celów metalowych. Konkurencja dynamiczna.
  • Karabin centralnego zapłonu RKM – zawodnik oddaje 15 strzałów do ukazujących się figur na odległościach od 100m do 200m. Liczy się ilość trafień, (100m-3 pkt., 150m-5pkt., 200m-7pkt.).
  • Rzut granatem – zawodnik rzuca granatem z odległości 20 metrów do drzwi – 3 pkt., okna  - 5 pkt., lub z 30 m do figury – 7 pkt. za trafienie Wybór celu należy do zawodnika. Zawodnik wykonuje 3 rzuty próbne i 5 ocenianych, czas 3 minuty.